Galatasaray, Konyaspor karşısında 3-0 kazanırken, Abdülkerim Bardakçı attığı iki golle yıldızlaştı.
Süper Lig’in 19. hafta kapanış maçında Galatasaray, Rams Park’ta konuk ettiği Konyaspor’u 3-0 yendi. Karşılaşmaya damga vuran isim Abdülkerim Bardakçı oldu.
63. dakikada voleyle ağları havalandıran tecrübeli stoper, 90+3’te de sahne aldı, bu kez kafayla skoru 3-0’a getirdi.
Karşılaşmanın ardından yoğun sevgi gösterileriyle karşılanan Abdülkerim Bardakçı, taraftara üçlü çektirdi. Daha sonra tribünden bayrağı kapan Abdülkerim, bayrak şov yaptı.
Galatasaray’da Abdülkerim fırtınası. Önce gol sonra bayrak şov yaptı izleyenleri kendine hayran bıraktı
![](https://agri-ajans.xyz/wp-content/uploads/2024/01/galatasarayda-abdulkerim-firtinasi-once-gol-sonra-bayrak-sov-yapti-izleyenleri-kendine-hayran-birakti-KelwlsBk.jpg)